header hout patroon 8 oerhout

Jouw eigen stijl weerspiegeld in Oerhout designmeubels

09-10-2018

Oerhout Oeroude ambacht Blog

Iedereen vindt het gaaf om een opvallend interieur te hebben met prachtig, exclusief meubilair. Iets wat helemaal bij jouw stijl past en niemand anders heeft. En als het dan ook nog comfortabel is en tot op de millimeter nauwkeurig aan de ruimte is afgestemd, zou dat helemaal geweldig zijn. Oerhout in Strijen kan dit allemaal mogelijk maken. Met onze eigentijdse, unieke interieurstukken zorgen we ervoor dat jij je helemaal in je element gaat voelen.

“Je creëert van slechts een stuk hout een prachtig interieurstuk dat volledig past bij de stijl van de klant.”

Kennismaken

Oerhout Oeroude ambacht Blog

“Het mooiste wat er is”

Met een klein team van deskundige en creatieve vaklui creëren we kastenwandmeubelstafels, banken, keukens in allerlei vormen en maatvoeringen. Dit doen we met het meest moderne gereedschap en kwalitatief hoogwaardige materialen, zoals massief hout, fineer en diverse plaatmaterialen. “Meubels maken is het mooiste wat er is. Je creëert van slechts een stuk hout een prachtig interieurstuk dat volledig past bij de stijl van de klant. Het wordt iets persoonlijks”, aldus John Streefkerk, oprichter van Oerhout.

Houten meubels op maat

John is officieel begonnen met Oerhout in 2010, maar daarvoor was hij al jarenlang hobbymatig bezig met het vervaardigen van houten meubels op maat. “Ik kwam erachter dat ik het allerliefst alleen maar bezig wilde zijn met het maken van unieke interieurstukken. Dat geeft me namelijk veel meer voldoening. Daarom stopte ik met mijn toenmalige baan en stortte me op het professionaliseren van de meubelmakerij. Dit heeft goed uitgepakt. Steeds meer mensen weten ons te vinden als ze hun interieur willen upgraden.”

“Het is fijn om samen te werken met creatieve, deskundige mensen. Daardoor kunnen we aan de mooiste projecten werken.”

Kennismaken

Oerhout Oeroude ambacht Blog

Ons team

Ons team bestaat uit vaklui die net als John niets anders willen dan zich bezighouden met het creëren van exclusieve interieurstukken waar klanten nog jarenlang van kunnen genieten. De meesten van ons team hebben dan ook een opleiding gevolgd aan de vakschool hout-meubel-interieur. “Het is fijn om samen te werken met creatieve, deskundige mensen. Daardoor kunnen we echt de mooiste producten maken.”

“Dat zou veel stijlvoller kunnen!”

Op dit moment maken we vooral interieurstukken voor particulieren en bedrijven in de Hoeksche Waard en in Rotterdam en omgeving. We werken samen met diverse interieurontwerpers en architecten om het interieur bij mensen eigentijds en origineel in te richten. “Ik zou graag voor meer bedrijven meubels maken. Als ik kantoren binnenstap denk ik vaak: wat een eentonig interieur. Dat zou veel stijlvoller kunnen. Je bent er heel de dag aan het werk, dus is het fijn in een omgeving te zijn met aantrekkelijk en comfortabel meubilair.”

Kom sfeer proeven!

Ben je geïnteresseerd in ons interieurcreaties? Kom dan vooral vrijblijvend langs in onze werkplaats om sfeer te proeven. Hier kun je real life zien hoe gepassioneerd we te werk gaan!

Kennismaken

Dit artikel delen:

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten